OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Comments
cy: Sylwadau

en: File
cy: Ffeil

en: Date
cy: Dyddiad

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Multiple select
cy: Dewis lluosog

en: Text
cy: Testun

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Tools
cy: Arfau

en: You are here
cy: Rydych yma

en: Enable or disable the display of certain page elements.
cy: Galluogi neu analluogi arddangosiad o rai elfennau tudalen.

en: Search form
cy: Ffurf chwiliad

en: Subscribe to @feed-title
cy: Tanysgrifiwch i @feed-title
