OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Multiple select
dz: སྣ་མང་སེལ་འཐུ།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Enable or disable the display of certain page elements.
dz: ཤོག་ལེབ་ཆ་ཤས་ལ་ལོ་ཅིག་གི་བཀྲམ་སྟོན་འདི་  ལྕོགས་ཅན་ཡང་ན་ལྕོགས་མེད་བཟོ།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
