OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Read more
jv: Candhaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Password
jv: Sandhi

en: Multiple select
jv: Pilihan jamak

en: Label
jv: Judul

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Text
jv: Teks

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Enable or disable the display of certain page elements.
jv: Nguripna utawa matèni tampilan elemen kaca sing sering ditonton.

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title
