OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
