OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်
