OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Navigation
si: යාත්‍රණය
