OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Date
sr: Датум

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: n/a
sr: нема

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје
