OpenFed Nerra (7.x-1.2-rc1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Read more
gl: Ler máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Password
gl: Contrasinal

en: Multiple select
gl: Selección múltiple

en: Label
gl: Etiqueta

en: Top
gl: Superior

en: Text
gl: Texto

en: n/a
gl: n/d

en: Bottom
gl: Botón

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Enable or disable the display of certain page elements.
gl: Activar ou desactivar a visualización de certos elementos da páxina.

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title
