OpenFed Nerra (7.x-1.2-rc1) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Top
ku: سەرەوە

en: Text
ku: دەق

en: n/a
ku: نییە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Tools
ku: ئامرازەکان

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان
