OpenFed Nerra (7.x-1.2-rc1) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Search form
mg: Fikarohana
