OpenFed Nerra (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.
