OpenFed Nerra (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Text
mr: अक्षर

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Tools
mr: साधने

en: Search form
mr: शोध
