OpenFed Nerra (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Comments
os: Комментари

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Label
os: Нысан
