OpenFed Nerra (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Password
sk: Heslo

en: Multiple select
sk: Viacnásobný výber

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: n/a
sk: nie je

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Tools
sk: Nástroje

en: Messages
sk: Správy

en: Content Top
sk: Vrchná časť obsahu

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Enable or disable the display of certain page elements.
sk: Povoľuje alebo zakazuje zobrazenie určitých elementov stránky.

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title
