OpenFed Nerra (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Tools
gu: સાધનો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
