OpenFed Nerra (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Multiple select
lt: Pasirinkti keletą

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Text
lt: Tekstas

en: n/a
lt: n/d

en: Bottom
lt: Apačia

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Messages
lt: Žinutės

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title
