OpenFed Nerra (7.x-1.2-beta7) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Comments
ur: تبصرے

en: File
ur: فائل

en: Date
ur: تاریخ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: n/a
ur: کوئی نہیں
