Offers & Wants (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Continue
ca: Continua

en: Never
ca: Mai

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 2 months
ca: 2 mesos

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: 1 month
ca: 1 mes

en: All selections
ca: Totes les seleccions

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: Offers
ca: Ofertes

en: The main table to hold the scheduler data.
ca: La taula principal per mantenir les dades de l'scheduler.

en: The foreign key to node.nid
ca: La clau forània al node.nid

en: Offers & Wants
ca: Ofertes i demandes

en: Wants
ca: Demandes

en: Subcategory
ca: Subcategoria

en: @name's propositions
ca: Proposicions de @name

en: Offers & wants
ca: Ofertes i demandes

en: Local communities
ca: Comunitats locals

en: Propositions
ca: Proposicions

en: Filter by proposition direction
ca: Filtra per direcció de proposició
