Offers & Wants (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Continue
lv: Turpināt

en: Never
lv: Nekad

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 5 days
lv: 5 dienas

en: 2 months
lv: 2 mēneši

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: All selections
lv: Visas izvēles

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas
