Offers & Wants (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 5 days
mr: ५ दिवस

en: 2 months
mr: २ महिने

en: 3 months
mr: ३ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने

en: 1 year
mr: १ वर्ष
