Offers & Wants (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: Continue
oc: Contunhar

en: Never
oc: Pas jamai

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 5 days
oc: 5 jorns

en: 2 months
oc: 2 meses

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 1 year
oc: 1 an
