Offers & Wants (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Continue
fi: Jatka

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: 2 months
fi: 2 kuukautta

en: 3 months
fi: 3 kuukautta

en: 6 months
fi: 6 kuukautta

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: 3 days
fi: 3 päivää

en: 2 days
fi: 2 päivää

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa
