Offers & Wants (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Image
it: Immagine

en: Category
it: Categoria

en: Continue
it: Continua

en: Never
it: Mai

en: 1 day
it: 1 giorno

en: All selections
it: Elementi selezionati

en: The main table to hold the scheduler data.
it: La tabella principale in cui memorizzare i dati di pianificazione.

en: The foreign key to node.nid
it: La chiave esterna per node.nid.
