Offers & Wants (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Continue
uk: Продовжити

en: Never
uk: Ніколи

en: 1 day
uk: 1 день

en: 5 days
uk: 5 днів

en: 2 months
uk: 2 місяці

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: All selections
uk: Усі вибори

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 3 days
uk: 3 дні

en: 2 days
uk: 2 дні

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Wanted
uk: Розшукуваний

en: Offers
uk: Пропозиції

en: The main table to hold the scheduler data.
uk: Головна таблиця, що містить дані планувальника.

en: The foreign key to node.nid
uk: Зовнішній ключ до node.nid
