Offers & Wants (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Never
el: Ποτέ

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
