Offers & Wants (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Administration
he: ניהול

en: Image
he: תמונה

en: Category
he: קטגוריה

en: Continue
he: להמשיך

en: Never
he: אף פעם

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: 2 weeks
he: שבועיים

en: Offers
he: היצע

en: Wants
he: ביקוש

en: Something which could meet a need in the community
he: משהו שיכול לספק צורך הקיים בקהילה

en: It belongs in these categories
he: שייך לקטגוריות הבאות

en: @name's propositions
he: @name הצעות

en: Offers & wants
he: הצעות ובקשות

en: Send an email to @name
he: שלח דואר אלקטרוני ל @name

en: See @name's profile
he: צפייה בפרופיל של @name

en: Register offer
he: רשום הצעה

en: Register want
he: רשום בקשה

en: No offers/wants have been entered
he: לא נרשמו הצעות\בקשות

en: Time from now after which the item will expire
he: זמן בעתיד שלאחריו יפוג הפריט

en: I have
he: יש לי

en: I need
he: אני צריכ/ה
