Offers & Wants (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 5 days
hi: 5 दिन

en: 2 months
hi: 2 महीने

en: 3 months
hi: 3 महीने

en: 6 months
hi: 6 महीने

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
