Offers & Wants (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Continue
hu: Folytatás

en: Never
hu: Soha

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 5 days
hu: 5 nap

en: 2 months
hu: 2 hónap

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 week
hu: 1 hét

en: 2 weeks
hu: 2 hét

en: The main table to hold the scheduler data.
hu: Az időzítő adatainak központi táblázata.

en: The foreign key to node.nid
hu: A node.nid idegen kulcsa

en: Edit categories
hu: Kategóriák szerkesztése

en: Edit types
hu: Típusok szerkesztése

en: Is time limited
hu: Időkorlátos
