Offers & Wants (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Administration
pt: Administração

en: Image
pt: Imagem

en: Category
pt: Categoria

en: Continue
pt: Continuar

en: Never
pt: Nunca

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 5 days
pt: 5 dias

en: 2 months
pt: 2 meses

en: 3 months
pt: 3 meses

en: 6 months
pt: 6 meses

en: 1 year
pt: 1 ano

en: 1 month
pt: 1 mês

en: All selections
pt: Todas as seleções

en: 1 week
pt: 1 semana

en: 2 weeks
pt: 2 semanas
