Offers & Wants (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Never
sl: Nikoli
