Offers & Wants (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: more
am: ተጨማሪ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: @count days
am: @count ቀኖች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: @count weeks
am: @count ሳምንቶች
