Offers & Wants (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: more
az: daha çox

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Continue
az: Davam et

en: Never
az: Heç vaxt
