Offers & Wants (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: @count days
bo: ཉི་མ་ @count

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: @count weeks
bo: གཟའ་འཁོར་ @count

en: @count months
bo: ཟླ་བ་ @count
