Offers & Wants (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: more
da: mere

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Continue
da: Fortsæt

en: Never
da: Aldrig

en: 1 day
da: 1 dag

en: @count days
da: @count dage

en: 1 week
da: 1 uge

en: Wanted
da: Købes

en: The main table to hold the scheduler data.
da: Hovedtabellen som indeholder scheduler-data.

en: The foreign key to node.nid
da: Fremmednøglen til node.nid
