Offers & Wants (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: more
jv: pepaké

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Never
jv: Ora tahu
