Offers & Wants (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Continue
km: បន្ត

en: Never
km: កុំ
