Offers & Wants (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: more
my: ပို၍

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: @count days
my: @count ရက်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
