Offers & Wants (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: more
ps: نور

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Continue
ps: دوام

en: Never
ps: هيڅکله
