Offers & Wants (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: more
tr: daha fazla

en: Administration
tr: Yönetim

en: Image
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Continue
tr: Devam et

en: Never
tr: Asla

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: 1 month
tr: 1 ay
    @count ay

en: All selections
tr: Tüm seçimler

en: @count days
tr: @count gün

en: 1 week
tr: @count hafta

en: @count weeks
tr: @count hafta

en: @count months
tr: @count ay
