Offers & Wants (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: more
ar: المزيد

en: Administration
ar: الإدارة

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Image
ar: الصورة

en: Types
ar: الأنواع

en: Category
ar: التصنيف

en: Continue
ar: متابعة

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Never
ar: أبدا
