Offers & Wants (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: more
ast: más

en: Administration
ast: Alministración

en: Categories
ast: Categoríes

en: Image
ast: Imaxe

en: Types
ast: Tribes

en: Category
ast: Categoría

en: Continue
ast: Siguir

en: Never
ast: Nunca
