Offers & Wants (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: more
be: болей

en: Administration
be: Кіраванне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Types
be: Тыпы

en: Category
be: Катэгорыя

en: Continue
be: Працягнуць

en: Never
be: Ніколі

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: @count days
be: @count дзён

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: @count weeks
be: @count тыдняў
