Offers & Wants (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: more
bg: още

en: Administration
bg: Администриране

en: Categories
bg: Категории

en: Image
bg: Снимка

en: Types
bg: Типове

en: Category
bg: Категория

en: Continue
bg: Продължи

en: Never
bg: Никога
