Offers & Wants (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: more
cs: více

en: Administration
cs: Administrace

en: Categories
cs: Kategorie

en: Image
cs: Obrázek

en: Types
cs: Typy

en: Category
cs: Kategorie

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Never
cs: Nikdy

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: 1 month
cs: 1 měsíc

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti
