Offers & Wants (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
