Offers & Wants (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Image
et: Pilt

en: Types
et: Tüübid

en: Category
et: Kategooria

en: Continue
et: Jätka

en: RSS
et: RSS vood

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: 1 month
et: 1 kuu

en: All selections
et: Kõik valikud

en: @count days
et: @count päeva

en: 1 week
et: 1 nädal

en: @count weeks
et: @count nädalat

en: Offers
et: Pakkumised

en: Export to CSV
et: Ekspordi CSV
