Offers & Wants (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: more
fil: marami pa

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: @count days
fil: @count araw

en: @count months
fil: @count buwan
