Offers & Wants (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Category
ga: Ábhar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: @count weeks
ga: @count seachtain

en: @count months
ga: @count mí
