Offers & Wants (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: more
gl: máis

en: Administration
gl: Administración

en: Categories
gl: Categorías

en: Image
gl: Imaxe

en: Types
gl: Tipos

en: Category
gl: Categoría

en: Continue
gl: Continuar

en: Never
gl: Nunca

en: 1 day
gl: 1 día

en: @count days
gl: @count días

en: 1 week
gl: 1 semana

en: @count weeks
gl: @count semanas
