Offers & Wants (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: more
hr: više

en: Administration
hr: Administracija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Image
hr: Slika

en: Types
hr: Vrste

en: Category
hr: Kategorija

en: Continue
hr: Nastavi

en: Never
hr: Nikada

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: @count days
hr: @count dana

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: @count weeks
hr: @count tjedana
